28 Temmuz 2011 Perşembe

FLYING EAGLE


48m boyundaki motoryat Flying Eagle Bloemsma van Breemen tersanesinde inşa edilmiş. Vripack tasarımı teknenin iç dizaynı Reymond Langton Design tarafından yapılmış. 

BANYOLARDAKİ RUSTİK DETAYLAR


Ege-Akdeniz evlerinde çokça rastlayacağınız rustik detaylara göz atalım.

kaynak bilinmiyor

kaynak bilinmiyor

beautiful soup

randomitus

randomitus

27 Temmuz 2011 Çarşamba

SAI RAM


52m özel imalat Benetti teknesine hayran olabilirsiniz!
Türkiye'nin teknoloji ekranı TeknoTV yayında!

Teknolojiyi her yönüyle, enine boyuna işleyen video kanalı TeknoTV, Hürriyet WebTV çatısı altında yayın hayatına başladı.

"Türkiye’nin teknoloji ekranı" sloganıyla yola çıkan bu kanalda, siz internet kullanıcıları için günlük hayatta oldukça fayda sağlayacak teknolojik püf noktaları yer alıyor. Ayrıca, internet kullanımıyla ilgili detaylı ipuçları, merakla beklediğiniz en yeni ürünlerin özel tanıtımları ve satın alma rehberleri PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel’in sunuculuğunda yayımlanıyor.

webtv.hurriyet.com.tr/teknotv adresinden ulaşabileceğiniz TeknoTV, her hafta onlarca video ile zenginleşerek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.

Örneğin, bilgisayarınız çok yavaşlıyor ve birkaç işlemi birden yaparken durma noktasına geliyorsa size bir ipucumuz var. Zaman içinde ağırlaşan bilgisayarınızı ilk aldığınız günlerde olduğu gibi hızlı hale getirmek için videomuzu mutlaka izleyin! Dilerseniz şimdi Erdal Kaplanseren’e kulak verelim:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Bir bumads advertorial içeriğidir.

TASARIM BİSİKLETLER


Ama süper tasarım işi bisikletler bunlar!

handmade charlotte

handmade charlotte

e.liron

little brown penrandomitus

randomitus

seesaw designs